Rejestracja pojazdu w Gdańsku

Kompleksowa rejestracja pojazdu w Gdańsku za klienta, pojazdy sprowadzone z zza granicy i krajowe, wszystko w jednym miejscu, szybko i profesjonalnie dla osób ceniących czas i wygodę. Nasze wsparcie polega na dokonaniu wszystkich niezbędnych czynności urzędowych prowadzących do otrzymania dowodu rejestracyjnego i tablic, które na Państwa życzenie dostarczymy pod wskazany adres.

Teraz rejestracja pojazdu w Gdańsku i wszystkie pozostałe formalności to już nie Państwa zmartwienie. Dowiedz się więcej Zadzwoń : 506-328-644

Procedura rejestracji pojazdu sprowadzonego w Gdańsku za klienta.

Etap 1.

Urząd celny w Gdańsku ul. Opłotki 1 – Przygotowanie wszystkich dokumentów (ksero-kopi) wyliczenie deklaracji AKC-u,złożenie jej we właściwym urzędzie względem rejonizacji zamieszkania klienta i odebranie decyzji o opłaceniu podatku akcyzowego.

Etap 2.

Urząd skarbowy w Gdańsku I, II, III – Przygotowanie dokumentów wniosek vat-24/23 złożenie go w odpowiednim urzędzie skarbowym względem rejonizacji klienta i odbiór decyzji o zwolnieniu lub opłaceniu podatku.

Etap 3.

Rejestracja pojazdu w Gdańsku (Urząd Miasta) – Przygotowanie niezbędnych dokumentów i wniosku do urzędu, rejestracja pojazdu i odbiór tablic rejestracyjnych dla klienta. Po przedstawieniu odpowiednich dokumentów organ rejestrujący dokonuje rejestracji pojazdu i wydaje pozwolenie czasowe na 30 dni przed upływem tego terminu pozwolenie czasowe podlega wymianie na tzw. stały dowód rejestracyjny.

Na życzenie naszych klientów wymianę czasowego pozwolenia na stały dowód rejestracyjny wykonujemy oczywiście bezpłatnie w ramach wcześniej realizowanej usługi.

Procedura rejestracji pojazdu krajowego w Gdańsku za klienta.

Etap 1.

Skompletowanie i przygotowanie dokumentów potrzebnych do rejestracji pojazdu, złożenie w organie rejestrującym, odbiór tablice rejestracyjnych dla klienta. Rejestracje pojazdów krajowych wykonywane są tego samego dnia do godziny 15-tej (w przypadku wcześniej umówionego zlecenia).

Etap 2.

W przypadku rejestracji pojazdu zakupionego w kraju w przeciągu 14 dni od daty zakupu na umowie należy złożyć w urzędzie skarbowym wyliczoną deklarację PCC-3 i opłacić podatek 2% od wartości na umowie (urząd weryfikuje wartość pojazdu i może się nie zgodzić z zza niską wartością na umowie, rachunku lub fakturze).

Wszystkich zainteresowanych kompleksową rejestracja pojazdu w Gdańsku poprzez naszą firmę prosimy o kontakt z naszym biurem.

Oferta specjalna – możliwy dojazd do klienta:

W strefie województwa pomorskiego za dodatkową opłatą 50gr-1zł/km możliwy dojazd do klienta.

Obsługujemy całe woj. pomorskie, Zapraszamy do naszego serwisu – www.rejestracja-pomorskie.pl

Załatwiamy wszystkie formalności u Państwa w domu!!!

Przyjeżdżamy, przygotowujemy potrzebne dokumenty, rejestrujemy Państwa
pojazd i dostarczamy gotowe tablice do domu.

Masz Pytania, Zadzwoń (pracujemy całą dobę) :  506 – 328 – 644