Rejestracja pojazdów

Profesjonalna rejestracja pojazdów za klienta …

Oferujemy profesjonalną usługę związaną z rejestracją pojazdów sprowadzonych i krajowych, wykonujemy za Państwa formalności związane z odprawą w urzędzie celnym, skarbowym i wydziale komunikacji, rejestracje pojazdów sprowadzonych jak również przerejestrowania pojazdów krajowych.

Teraz po sprowadzeniu pojazdu z zza granicy wystarczy odwiedzić nasze biuro, a po upływie nawet jednego dnia odbiorą Państwo gotowe tablice rejestracyjne …

Rejestracja pojazdu w domu tel. 506 – 328 – 644 zamów teraz !!!

Obsługiwane Urzędy i Starostwa Powiatowe.

Nasza firma obsługuje całe województwo pomorskie, finalizując za Państwa rejestrację i pozostałe czynności celno-skarbowe. Oferujemy kompleksowe odprawy samochodów sprowadzonych zza granicy jak również przerejestrowania pojazdów zakupionych w kraju. Wykaz obsługiwanych poszczególnych urzędów wraz z rejonizacją względem zamieszkania poniżej.

MIASTO URZĄD CELNY URZĄD SKARBOWY WYDZIAŁ KOMUNIKACJI
GDAŃSK ul. Opłotki 1 I,II,III urząd skarbowy ul. Milskiego 1
GDYNIA ul. Handlowa 29 I,II urząd skarbowy ul. Piłsudskiego 52/54
SOPOT ul. Handlowa 29 ul. 23 Marca 9/11 ul. Kościuszki 25/27
PRUSZCZ GDAŃSKI ul. Opłotki 1 ul. Ignacego Łukasiewicza 2 ul. Wojska Polskiego 16
PUCK ul. Handlowa 29 ul. Szystowskiego 18 ul. 1 Maja 13
WEJHEROWO ul. Handlowa 29 ul. Sobieskiego 346 ul.3 Maja 4
MALBORK ul. Opłotki 1 ul. Kopernika 10 ul. Plac Słowiański 17
NOWY DWÓR GDAŃSKI ul. Opłotki 1 ul. 3 Maja 6 ul. Władysława Sikorskiego 23
STAROGARD GDAŃSKI ul. Opłotki 1 Lubichowska 4 ul. Kościuszki 17
TCZEW ul. Opłotki 1 Gdańska 33 ul. Piaskowa 2
KOŚCIERZYNA ul. Handlowa 29 ul. Staszica 6 ul. Świętojańska 5
KARTUZY ul. Handlowa 29 ul. Kościerska 13 ul. Gdańska 26

Procedura rejestracji pojazdu w naszym biurze.

Odwiedzając nasz biuro lub zamawiając usługę z dojazdem do klienta wystarczy posiadać odpowiednie dokumenty dotyczące pojazdu który chcemy zarejestrować. W razie braku wiedzy na temat potrzebnych dokumentów wystarczy konsultacja z naszym pracownikiem, pomożemy skompletować wszystkie potrzebne dokumenty do sfinalizowania rejestracji pojazdu. Po dostarczeniu do biura wymaganych dokumentów lub zamówieniu usługi w domu pracownik naszej firmy wystawi Państwu zlecenie świadczące o przyjęciu dokumentów, dzięki czemu będą Państwo spokojni ze powierzona nam praca przebiegnie szybko i sprawnie.

Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z rejestracją pojazdu gotowe tablice odbiorą Państwo w naszym biurze lub na życzenie dostarczymy je pod wskazany adres.

Gwarancja najniższej ceny.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dlatego nie posiadamy stałego cennika, ceny ustalane są indywidualnie względem miejsca zamieszkania i obszerności usługi, dla stałych klientów wysokie rabaty.

Karty rabatowe “Client Card”.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów wypuściliśmy serię kart stałego klienta, teraz odwiedzając nasze biuro i rejestrując pojazd lub wykonując tłumaczenie dokumentów dostaną Państwo Kartę klienta upoważniającą  do zniżek już zawsze.