Tłumacz Angielski w Gdańsku

Tłumaczenia dokumentów angielskich w Gdańsku, Gdyni, Sopocie jak również w całej Polsce oferuje profesjonalny tłumacz przysięgły z języka Angielskiego …

Tłumaczenia dokumentów samochodowych Angielskich.

Szybko, tanio i solidnie tłumaczymy dokumenty samochodowe potrzebne do rejestracji pojazdu sprowadzonego z zza granicy, tłumaczenia dokumentów samochodowych do odbioru nawet tego samego dnia w trybie expresowym (w miarę możliwości tłumacza przysięgłego) lub na drugi dzień w trybie zwykłym. Tłumaczenia dokumentów samochodowych angielskich wykonywane są na komplety.

W skład kompletu dokumentów samochodowych wchodzą następujące dokumenty:

Komplet dokumentów Angielskich (Wielka Brytania) Komplet Dokumentów Amerykańskich (USA)
dowód rejestracyjny (V5C lub V561) dowód rejestracyjny (TITLE)
angielska umowa kupna angielska umowa kupna

Tłumaczenia dokumentów innych z języka Angielskiego.

Tłumacz wykonuje również wszelkiego rodzaju inne tłumaczenia dokumentów angielskich takich jak: metryki, świadectwa, zaświadczenia, poświadczenia, akty prawne, dokumenty medyczne, dokumenty urzędowe, naukowe, budowlane i inne. Czas oczekiwania na tłumaczenie takiego dokumentu to w miarę możliwości tłumacza i stopnia trudności tłumaczenia najczęściej około 2-3 dni robocze. Tłumaczenia dokumentów innych wykonywane są na strony, strona tłumaczeniowa przysięgła uwierzytelniona 1125 znaków liczonych ze spacjami lub strona nie uwierzytelniona 1800 znaków.

Tłumaczenia dokumentów do domu tel. 506 – 328 – 644 zamów teraz !!!

Sposób przekazania dokumentów do tłumaczenia.

Wykonujemy tłumaczenia dokumentów z języka angielskiego w systemie online, zachęcamy do wysłania skanów na adres Bakkrat@wp.pl i kontakt pod czynnym całą dobę numerem telefonicznym . Wysłane tłumaczenia po wykonaniu mogą państwo odebrać u nas w biurze (Gdańsk ul. Opłotki 1 urząd celny).

Tłumaczenia angielskie w Gdańsku, Gdyni i Sopocie jak również w innych częściach województwa pomorskiego po uprzednim dogadaniu czasu i kosztu transportu jesteśmy w stanie dostarczyć do Państwa do domu lub pod inny wskazany adres.

Zachęcamy również do wysłania tłumaczeń online poprzez nasz formularz internetowy mieszczący się na stronie naszego serwisu www.rejestracja-pomorskie.pl

Profesjonalna kadra tłumaczy przysięgłych.

Nasza firma posiada wysoce wyspecjalizowaną kadrę tłumaczy przysięgłych ze wszystkich języków świata, tłumacz Angielski posiada wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu dokumentów pisemnych tak jak i ustnych. Tłumacz oferuje również tłumaczenie kabinowe i obsługę konferencji, tłumaczy skomplikowane dokumenty specjalistyczne i techniczne, cechuje się szybkim wykonaniem zlecenia i niską ceną – to wyróżnia nas właśnie w branży na rynku.

Karty rabatowe “Client Card”.

Dla klientów naszej firmy zlecających tłumaczenia dokumentów samochodowych z języka angielskiego lub inne tłumaczenia pisemne lub ustne przygotowaliśmy ofertę specjalną, teraz po złożeniu zlecenia otrzymają Państwo specjalną kartę rabatową upoważniającą do zniżek przy wszystkich następnych zleceniach.

W strefie województwa pomorskiego za dodatkową opłatą 50gr-1zł/km możliwy dojazd do klienta.

Obsługujemy całe woj. pomorskie, Zapraszamy do naszego serwisu – www.rejestracja-pomorskie.pl

Załatwiamy wszystkie formalności u Państwa w domu!!!

Przyjeżdżamy, odbieramy potrzebne dokumenty, tłumaczymy

i dostarczamy gotowe tłumaczenia pod wskazany adres.

Masz Pytania, Zadzwoń (pracujemy całą dobę) :  506 – 328 – 644