Tłumacz Niemiecki w Gdańsku

Tłumaczenie dokumentów samochodowych Niemieckich.

Szybko,tanio i solidnie tłumacz języka niemieckiego w Gdańsku tłumaczy wszelkiego rodzaju dokumenty. Dokumenty samochodowe po sprowadzeniu samochodu nawet tego samego dnia w przeciągu 2h (w trybie expresowym) lub w trybie zwykłym na drugi dzień. Tłumaczenia samochodowe odbiorą Państwo u nas w biurze pod urzędem celnym na ul. Opłotki 1

Tłumaczenia dokumentów niemieckich samochodowych tłumacz wykonuje na komplety, w skład kompletu wchodzi dowód rejestracyjny(Brief), karta pojazdu, i umowa kupna pojazdu.

Tłumaczenie innych dokumentów z języka Niemieckiego.

Tłumaczenia dokumentów niemieckich zwykłych wykonywane są na strony jedna strona przeliczeniowa to 1125 znaków w przypadku tłumaczeń uwierzytelnionych lub 1800 znaków w przypadku tłumaczeń zwykłych. Tłumaczymy wszystkie dokumenty, zaświadczenia,poświadczenia,świadectwa szkolne,świadectwa pracy,umowy o prace,listy motywacyjne,dokumenty sądowe,medyczne,specjalistyczne i inne. Cena i czas wykonania tłumaczeń innych niż samochodowe ustalany jest indywidualnie w zależności od ilości tekstu jak i stopnia trudności wykonania.

Jak zlecić tłumaczenie naszej firmie.

Wyślij skany tłumaczenia do wyceny na adres Bakkrat@wp.pl lub zadzwoń na numer 506-328-644, udzielamy również profesjonalnego wsparcia w sprawach urzędowych po sprowadzeniu samochodu.

Tłumaczenia dokumentów do domu tel. 506 – 328 – 644 zamów teraz !!!

Tłumaczenia wykonujemy również w takich miastach jak Gdynia,Sopot,Pruszcz Gdański i inne części województwa  pomorskiego, po uprzednim dogadaniu istnieje możliwość odbioru lub dostarczenia tłumaczenia pod wskazany adres.

Wyślij tłumaczenia online, zapraszamy do naszego serwisu – www.rejestracja-pomorskie.pl

Wyspecjalizowana kadra tłumaczy z Języka Niemieckiego.

Tłumacze wykonują pracę na najwyższym poziomie, cechują się wysokim doświadczeniem w branży i szybkim wykonaniem zlecenia. Wieloletnie doświadczenie naszych tłumaczy niemieckich i duża liczba wykonanych zleceń pozwala tłumaczom wykonywać tłumaczenia wszelkiego rodzaju, od tłumaczeń pisemnych po tłumaczenia kabinowe i obsługę firm podczas spotkań biznesowych.

Masz Pytania, Zadzwoń (pracujemy całą dobę) :  506 – 328 – 644