Urząd Miasta Gdańsk – Wydział Komunikacji Gdańsk

Wydział Komunikacji (Chełm, Milskiego 1) w Urzędzie Miasta Gdańska, to ostatnie miejsce jakie musimy odwiedzić aby sfinalizowac rejestrację pojazdu sprowadzonego zza granicy, oczywiście po uprzednim odwiedzeniu Urzędu Celnego i Skarbowego. Do zarejestrowania pojazdu potrzebujemy decyzję o opłaceniu akcyzy i zaświadczenie Vat – 24/25 świadczące o zwolnieniu z obowiązku uiszczenia podatku.

Wydział Komunikacji (Wrzeszcz, Partyzantów 74) w Urzędzie Miasta Gdańska to drugie miejsce, w którym możemy sfinalizować procedurę rejestracji samochodu lub innego pojazdu sprowadzonego zza granicy.

Wymienione informacje o urzędach nie są szczegółowe w razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod czynnym całą dobę numerem informacyjnym —> 506 – 328 – 644

Uwaga : Aby zaoszczędzić czas i pieniądze w/w procedury wykonamy za Państwa w promocyjnych cenach - tablice rejestracyjne odbiorą Państwo u nas w biurze, co pozwoli uniknąć niepotrzebnych dni wolnych z pracy, kosztów związanych z paliwem i czasu spędzonego w kolejkach urzędowych.