Tłumacz Holenderski w Gdańsku

Tłumacz Języka Holenderskiego (Niderlandzkiego) w Gdańsku, Gdyni i Sopocie zapewnia profesjonalną obsługę w branży tłumaczeniowej. Tłumaczy praktycznie wszystkie dokumenty w wersji pisemnej zapewniając Państwu obsługę na najwyższym poziomie.

Tłumaczenia Holenderskie – dokumenty samochodowe.

Tłumaczymy dokumenty samochodowe od pojazdów sprowadzonych z Holandii, wykonujemy tłumaczenia szybko i profesjonalnie z należytą starannością zapewniając Państwu usługę na najwyższym poziomie. W skład dokumentów samochodowych Holenderskich najczęściej wchodzą:

Dowód rejestracyjny cześć I,IA,RDW lub dowód z trzech części I,IA,IB
Umowa kupna sprzedaży pojazdu

Tłumaczenia Holenderskie – innych dokumentów.

Tłumacz Holenderski wykonuje również usługi związane z tłumaczeniem wszystkich innych dokumentów pisemnych, tłumaczenia takich dokumentów jak: świadectwa szkolne, metryki urodzenia, zaświadczenia do pracy, poświadczenia urzędowe, dokumenty sądowe, dokumenty naukowe, techniczne i specjalistyczne i wiele innych.

Czas wykonania  tłumaczeń specjalistycznych na ogół jest dłuższy niż wykonanie standardowych z powodu stopnia skomplikowania dokumentu, prosimy o przesłanie próbki tekstu do sporządzenia wyceny na adres mailowy Bakkrat@wp.pl lub kontakt telefoniczny.

Tłumaczenia dokumentów do domu tel. 506 – 328 – 644 zamów teraz !!!

Zlecenie tłumaczenia Holenderskiego.

Zlecić tłumaczenie dokumentów naszej firmie można na kilka sposobów, tłumacz przyjmuje skany dokumentów wysłane na adres mailowy naszej firmy, po wysłanym skanie prosimy o kontakt telefoniczny aby potwierdzić przyjęcie zlecenia. Można też skorzystać z naszego formularza internetowego znajdującego się na stronie naszego serwisu www.rejestracja-pomorskie.pl lub skorzystać z opcji tłumaczenia dokumentów w domu po uprzednim kontakcie.

Dokumenty wysyłane drogą mailową tłumaczone przez holenderskiego tłumacza przysięgłego wydawane są po okazaniu oryginału dokumentu.

Nasza kadra tłumaczy Holenderskich.

Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę tłumaczy przysięgłych z języka holenderskiego inaczej zwanego niderlandzkim, zespół naszych tłumaczy wykonuje prace związane z tłumaczeniami pisemnymi ciągle doskonaląc swoje umiejętności i zdobywając nowe doświadczenie. Dzięki temu tłumacze którzy z nami współpracują oferują usługi na najwyższym poziomie dbając o to aby państwa dokumenty były przetłumaczone z należytą starannością. To właśnie wyróżnia nas na tle konkurencji i zapewnia usługi na najwyższym poziomie.