Tłumacz Francuski w Gdańsku

Tłumacz wykonuje tłumaczenia dokumentów Francuskich na terenie miasta Gdańska i innych okolicznych miast, oferujemy staranne i szybkie wykonanie zlecenia przez renomowanych tłumaczy przysięgłych posiadających wieloletni dorobek zawodowy.

Tłumaczenia dokumentów samochodowych z języka Francuskiego.

Tłumacz francuski tłumaczy dokumenty samochodowe w trybie zwykłym na drugi dzień lub w trybie expresowym w miarę możliwości w godzinę, w skład dokumentów samochodowych z Francji wchodzą następujące dokumenty:

Francuski dowód rejestracyjny składający się z jednej części.
Umowa kupna jeśli spisana jest w języku francuskim.

Sposób przekazania dokumentów do tłumaczenia.

Dokumenty francuskie do przetłumaczenia możemy zlecić na kilka sposobów, wysyłając je e-mailem na adres naszego biura Bakkrat@wp.pl w przeciągu 30min nasz pracownik skonsultuje się z Państwem w celu potwierdzenia przyjęcia zlecenia, w przypadku problemów technicznych i braku kontaktu prosimy o telefon.

Można skorzystać z naszego formularza internetowego mieszczącego się na stronie naszego serwisu związanego z pracą tłumaczy przysięgłych www.rejestracja-pomorskie.pl.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego biura mieszczącego się pod urzędem celnym w Gdańsku na ulicy Opłotki 1, lub zamówieniu usługi związanej z dojazdem do klienta. Tłumaczenia francuskie wysłane drogą elektroniczną lub odebrane od Państwa można odebrać na drugi dzień u nas w biurze pod urzędem celnym.

Tłumaczenia dokumentów do domu tel. 506 – 328 – 644 zamów teraz !!!

Inne dokumenty z języka Francuskiego.

Tłumacz wykonuje również tłumaczenia Francuskie innych dokumentów technicznych i specjalistycznych takich jak: metryki urodzenia, zaświadczenia do urzędów, poświadczenia, świadectwa szkolne, zaświadczenia do pracy, dokumenty techniczne dla firm, dokumenty sądowe i inne. Termin realizacji takiego tłumaczenia zależy od stopnia trudności i ilości tekstu przekazanego do tłumaczenia, tłumaczenia specjalistyczne tłumacz wycenia po przesłaniu próbki tekstu.

Wyspecjalizowany zespół tłumaczy Francuskich.

Posiadamy wyspecjalizowany zespół tłumaczy przysięgłych ze wszystkich języków świata, naszych tłumaczy francuskich cechuje wieloletnie doświadczenie zawodowe połączone często z wiedza praktyczną co podczas wykonywanego zlecenia pozwala nam osiągnąć wysoki standard wykonanej pracy. Tłumacz francuski w miarę możliwości wykonuje również tłumaczenia kabinowe i obsługuje konferencje zapewniając wysoki standard obsługi firm. Na rynku naszych tłumaczy z języka francuskiego cechuje niska cena i szybkie wykonanie zlecenia to właśnie wyróżnia nas na tle konkurencyjnych firm.